Kategorie

foto: Ladislav Špaček

Reference

Milá paní Vydrová,
Vaše trička nosím běžně, jsou skvělá a dělají mi radost. A taky je
doporučuji na svých seminářích etikety. Je to skvělý vynález, mnoho
mužů i žen mi už Vaše trička pochválili. Měla byste za tento
vynález dostat Nobelovu cenu, ale ty se v téhle kategorii bohužel
neudělují:-(

Ladislav Špaček
přední odborník na etiketu

 

Krásný den paní Vydrová,

včera mi přišlo mé první neviditelné tričko od Vás a jsem jím doslova nadšená!

Tak příjemný a pohodlný materiál jsem na sobě už dlouho neměla. Tričko od Vás pokožku doslova hladí:) Bavlna, ze které svá trička vyrábíte, je opravdu velice příjemná a jsem moc ráda, že není s příměsí žádného umělého vlákna. Když jsem si tričko včera doma zkoušela, nechtělo se mi ho poté vůbec odložit:) Lehké jako pavučinka, záda pěkně v teplíčku, žádné vyhrnování trička nahoru...opravdový poklad.

Přiznám se, že ihned po vybalení se mi tričko příliš nelíbilo, říkala jsem si, že tato barva určitě nemůže splynout s barvou těla, ale hned jsem poznala, jak moc jsem se mýlila! Barva je dokonalá. Jakmile jsem si tričko oblékla, okamžitě jsem se do něj zamilovala:) Jen lituji, že jsem tento poklad neobjevila už dávno! Košile nosím prakticky každý den a téměř vždy jsem řešila prosvítání prádla pod košilí. Spoustu košil jsem proto vyřadila a některé barvy jsem si přestala kupovat úplně. Výtečné jsou i krátké rukávy na tričku. Právě nedávno jsem si pořídila bílé tričko z novozélandské vlny, od kterého jsem očekávala, že bude z přírodního materiálu a já jej budu moci nosit nenápadně pod košilemi. Přírodní sice bylo, rukávky mělo též, ale až doma jsem zjistila, že má bohužel menší výstřih než všechny mé košile, takže je pro tento účel naprosto nevhodné.

O to více si teď vážím triček od Vás! Splňují naprosto maximálně všechna kritéria a aniž bych v to ještě doufala, našla jsem po letech to, co jsem hledala tolik let! DĚKUJI!!!

Zuzana Pokorná

 

Dobrý den,
miluji Vaše prádlo, neumím si bez něj představit jediný den. Musím ještě doplnit, že mi Vaše trička vyřešila i do té doby dost dobře neřešitelný problém nejenom s tzv. "koláči" na košili a poté jejich pracným předepíráním, protože pračka to jak známo "nedává", ale, a to oceňuji zvláště, chrání tím naše nejmilejší svršky jako kašmírové svetříky a hedvábné halenky a tím prodlužuje jejich životnost. Jinými slovy, šetří i naše peníze :-)).

Hana Romanová

 

Vážená paní Vydrová,
dovoluji si Vám poděkovat za telefonickou konzultaci,  rychlé vyřízení vrácení nevyhovující velikosti, včetně refundace platby. Současně musím vyjádřit maximální spokojenost s Vaším produktem, sada 4+1 se tak stala nedílnou součástí mého každodenního šatníku. Vaše trička jsou opravdu velmi příjemná  a funkční.

Přeji mnoho dalších úspěchů a srdečně Vás zdravím!

Denisa Procházková

 

Dobrý den. Chtěl bych se pouze dotázat, zda je na Vaše neviditelná trička možné použít aviváž, aniž by ztratila některé ze svých vlastností. Byl jsem nedobrovolně nucen použít jedno tričko dva dny za sebou a byl jsem příjemně překvapen, že se nedostavil prakticky žádný zápach - nejsem si jist, zda to nemá na svědomí nějaká úprava vláken, která by mohla být právě aviváží znehodnocena.

Děkuji, David Svoboda

Vážený pane Svobodo,

vlákna nejsou nijak upravována, jedná se skutečně o tu nejkvalitnější bavlnu, která se dá na trhu sehnat. Osobně jsem na tuto vlastnost narazila také, když jsem trička používala na běžkách. Domnívám se, že je to jen efekt jednoduchosti - přírodní vlákna totiž nemají tendenci zapáchat. To jen výrobci prádla z umělých vláken pro jejich zapáchání neustále vymýšlejí nové úpravy, aby tuto nectnost odstranili, neboli přidávají, bambus, stříbro a já nevím co ještě, čímž ceny stoupají a zákazník platí. Prostě jsme provedli návrat k přírodě a efekt se dostavil sám . Máme již zákazníky, kteří nám říkají, že trička používají právě i na sportování.

Co se týče údržby, peru trička již téměř pět let, do pračky přidávám malé množství aviváže a nic to s tričky nedělá. Takže se nemusíte bát, jsou opravdu odolná.

Věřím, že budete s neviditelnými tričky spokojen a srdečně Vás zdravím

Hana Vydrová

 

Původně jsem nákup trička odmítl, protože se mi nelíbilo svým vzhledem. Prostě mě nezaujalo. Pak jsem ale tričko vyzkoušel u jednoho prodejce košil a od té doby jej nosím neustále. Mám jich dvě týdenní sady, a pokud mám na sobě košili, už si nedovedu představit, že bych si pod ni neviditelné tričko nevzal. Je neskutečně příjemné, v podstatě mám pocit, že jej na sobě ani nemám. Moc děkuji za ten nápad a přeji hodně úspěchů.

Tomáš Linhart
Obchodní ředitel pro veřejnou správu, Vodafone Czech Republic

 

Dobrý den, paní Vydrová,
musím Vám napsat, že ta Vaše trička jsou opravdu super!
S díky

Zdeněk Fučík
Majitel a generální ředitel Procom Bohemia S.r.o. - Geminox

 

Vážená paní Vydrová,
obdržela jsem dnes tričko, na které jsem čekala celý život. Jsem s ním tak spokojená, že Vám to musím hned napsat. Moc příjemná je taky Vaše krátká zpráva na faktuře. Tričko si budu užívat s radostí a skoro denně. Úplně nejvíc se těším na to, že konečně můžu nosit vlněné svetry s V výstřihem a místo košile, aby mě svetr „nekousal“, šátek nebo šperk.
Hodně úspěchu, a ať se Vám plní všechny sny bez přestání.

Hana Strnadová


Přeji dobrý den,
chtěl bych vás pochválit a vyzdvihnout váš výjimečný produkt. Už si nikdy neobleču košili, aniž bych pod ní neměl vaše neviditelné tričko. Budu vás doporučovat, kde to půjde. Díky! S pozdravem,

Jakub Kadlec


Vážená paní Vydrová,
Váš nápad s tělovými tričky vyplnil velkou "díru" na trhu. Komfortní a hlavně neviditelná trička nosíme s manželem oba a jsme nadmíru spokojeni. Dokonale
plní praktickou i estetickou funkci. Letos je  ocenil také náš starší syn, který s nimi odtančil svá taneční.
Děkujeme - mějte se moc hezky!

Magdaléna Březinová


Vážená paní Vydrová,
před Vánocemi jsem byla u vás a koupila jsem vaše neviditelná a velmi kvalitní trička jako dárky a také pro sebe. Myslela jsem, že já trička ani moc nevyužiji, ale nosím je na country i na řecké tance i jindy, vždy pod blůzu, a jsem s nimi moc a moc spokojená. Moc za ně děkuji.
Zdraví

Eva JablonskáDobrý den,
včera jsem si v Plzni koupil jedno Vaše neviditelné tričko a dnes jsem jej vyzkoušel. Dost se potím, obzvláště když musím být v létě celý den v obleku. K mému překvapení vaše tričko funguje. Dnes zabránilo v propocení mé košile (a podšívky saka, což už se mi v minulosti také párkrát "povedlo"...). Takže gratuluji, vyrábíte věc která funguje, což v dnešní době není tak úplně obvyklé.

S pozdravem

Václav Mach

 
Dámské prádlo
Pánské prádlo