Kategorie

foto: Ladislav Špaček

Napsali o nás


Na Slovensku jsou neviditelná trička hitem!

Andreas Kreutz, majitel salonu Tailor Made a jeden z našich slovenských VIP partnerů, byl pozvaný do Slovenské televize, aby v pořadu Dámský klub prezentoval neviditelná trička. Na jeho povídání se můžete podívat zde přibližně od 12. minuty. Velmi nás to potěšilo! 

Náhled - Slovenská televize

Neviditelné tričko opravdu pro každého

Napsala o nás jedna známá blogerka, která se vrátila po rodičovské dovolené do práce. Potřebuje být elegantní, ženská, a přitom nesmí být vyzývavá. A to je přesně to, co jí naše neviditelné tričko umožňuje (kromě dalších výhod :-) ).  Celý článek najdete zde.


Veru Hranol - blog

Neviditelná trička. Viditelný úspěch

V květnu vyšel s majitelkami Covert Underwear rozhovor v týdeníku Euro.

Náhled článku - týdeník Euro

Zamilujte si komfort, objevte dokonalost

For Men - Fashion bible pro muže

For Men - Fashion bible pro muže

 

Pomoc, je tu vedro!

formenonline.cz

Dovolená je teprve před Vámi, nebo jste ji již měli a nyní se paříte v práci. Tam, kde je klimatizace, to ještě jde, ale pokud musíte vyjít na ulici, vedro Vás téměř ochromí. Košile se nalepí na záda, v podpaží se objeví koláče potu, které jsou nepříjemné, ale také velmi (jemně řečeno) neestetické pro ty, se kterým se setkáváte. Tady nepomůže ani ten nejdokonalejší antiperspirant, organismus se prostě musí ochladit. A tak se tělo potí.

Celý článek 

Košilová story

Esquire

Když už si pořídíte tak výjimečnou košili, vyplatí se nenechat ji rozežrat útočnou tělesnou chemií. Jestli jste ještě neobjevili spodní triko s tenké bavlny, čeká Váš šatník výrazná úleva. Když si ho pořídíte v tělové barvě, nebude pod bílou košilí vidět - jen se oblékejte někde bokem. Podle Petry nevypadá sexy, ale to je fuk.

Celý článek 

Rozšiřujete jarní šatník? Zjistěte, co v něm nesmí chybět

babinet.cz

Přichází jaro a s ním i vhodná doba na obměnu nebo vylepšení šatníku. Ať už vsadíte spíše na nestárnoucí klasiku nebo na módní výstřelky letošního jara, existuje několik kousků, které by vám neměly chybět. 

Celý článek 

 

Neviditelné tričko pod košili vás zachrání před trapasem

muzi.cz

Máte už nyní obavy z nošení košile během teplého počasí? Mokré skvrny k dokonalému vzhledu doopravdy nesedí a mohou být zdrojem tělesné i duševní nepohody. Řešením pro všechny muže je neviditelné tričko!

Celý článek

NEVIDITELNÁ TRIKA

blogesrobes.cz

Poslední objev tohoto týdne jsou neviditelná trika, která vám pomůžou v tom, aby vám třeba pod košilí nevkusně prosvítalo spodní prádlo.

Celý článek

 

10 největších módních chyb mužů. Děláte je taky?

zena.centrum.cz

Stejně jako mrakodrap nelze vystavit na špatně vykopaných základech, těžko se budete oblékat vkusně, když nemáte zvládnuté naprosté módní minimum. Protože je česká kultura oblékání i kvůli předrevoluční minulosti dost bídná, raději bychom si neměli brát příklad ze svých rodičů, ale naopak se pokusit sami najít ten správný vkus a styl.

Celý článek

 

Královnou každého plesu aneb míň je někdy víc

kosmetika-wellness.cz

Plesy, bály, večírky, společenská setkávání – události, které už tradičně patří k zimním měsícům a jsou zpestřením jinak nudné zimy, právě v těchto dnech vrcholí.

Celý článek

Oblečení na svatbu

primazena.cz

Svatba je příležitostí, která zasluhuje při přípravě maximální pozornost. Jedna z věcí, která nedá budoucím manželům spát, je oblečení.

Celý článek

9 nejlépe balitelných dárků

booneedsnewshoes.com

Vánoce jsou zase tady. A vy zase nevíte, co komu dát. Jako jasně, tím nejlepším dárkem jste pro své rodiče a partnery samozřejmě vy. To, že jste spolu a že jste na sebe hodní. Pokud nejste, tak buďte. Alespoň o těch Vánocích. To zvládnete.

Celý článek

Zásadní chyby, které děláte při nošení funkčního oblečení!

bleskprozeny.cz

Funkční tílko prosvítá pod oblečením. Chyba!

Celý článek

DÁVÁTE PŘEDNOST ČESKÝM VÝROBCŮM? MÁME PRO VÁS TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY!

prozeny.cz

Jste patrioti? Nedáte na svou rodnou vlast dopustit a v tomto duchu byste rádi oslavili i Vánoce? Tak své blízké obdarujte ryze českými dárky! Máme pro vás tipy na krásné věci od místních výrobců!

 Celý článek

Vánoční večírky se blíží. Jak se na nich neztrapnit?

iprima.cz

Pro mnohé jsou firemní večírky společenskou nutností, pro další formalitou a pro jiné zas příjemným odreagováním a uvolněním po měsících plných shonu a stresu. Ale i když jde o večírek, stále se odehrává v pracovním podtextu a je dobré dodržovat určitá pravidla, aby nedošlo k nejpříjemným faux pas. 

 Celý článek

 

Jak funguje neviditelné tričko

Už nás znáte dost dobře na to, abyste věděli, že nás hned tak něco nedostane. Ale když už se to stane, je to taková bomba, že se s vámi okamžitě podělíme.

Celý článek

ČT1 - Sama doma

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/

Měli jsme úžasnou příležitost prezentovat naše trička v pořadu Sama doma na ČT 1. Podělte se s námi o naši radost!

Celý článek

Vhodné oblékání na podzim? Vrstvené oblečení a kvalitní prádlo

zenax.cz

Podzim už se ohlásil v plné síle, a tak řada z nás zažívá na vlastní kůži nepříjemné výkyvy teplot charakteristické pro toto období. Právě podzim je z hlediska vhodného oblékání asi nejproblematičtější dobou.

Celý článek

 

Jak na dokonalé oblékání? Neviditleným tílkem a trickem

kulturniecho.com

Jemné a tenké materiály, zejména halenek jsou mezi dámami velmi oblíbené. Problém ale nastavává ve chvíli, kdy se mluví o spodním prádle, respektive o tom, jak docílit jeho neviditelnosti.

Celý článek

 

Odeznívající léto je pro dámy obdobím trablů s oblékáním

Magazín Elita

magazín elita

 

 

Jak být i v horku za dámu aneb Letní profesionální šatník

www.iprima.cz

Léto stále neřeklo své definitivní sbohem, a tak nás ještě na konci srpna a na začátku září čekají horké dny. Vedle toho, jak horka přežít ve zdraví a vyhnout se dehydrataci, kolapsu, únavě nebo bolesti hlavy, řešíme nejčastěji i náš šatník.

Celý článek

 

Dokonalý vzhled je základ

www.maminky21.cz

Když jsem úspěšně ukončila vysokou školu, hned jsem se začala zajímat o volná místa v oblasti marketingu. Tento obor mi ve škole byl nejbližší. A co si budeme povídat, jako každá žena se ráda oblékám a v tomto oboru jde i o dokonalý vzhled.

Celý článek

 

Šaty dělají člověka…

www.meredit.cz

Zahraniční firma mě přijala na „zvláštní" pracovní pozici, která není v České republice až tolik obvyklá. Mým úkolem je zaměstnance firmy zaměřující se na vývoz zboží vést k noblese a eleganci. Naučit je, jak se dokonalý gentleman a dokonalá dáma má správně oblékat, aby dobře reprezentovali firmu.

Celý článek

 

Hvězdou plesu

www.lajkujeme.cz

Už se pomalu dva měsíce nemůžu dočkat dne D, druhou březnovou sobotu se u nás koná Ples města. Ten se vždy hemží krásně oděnými dámami a navoněnými pány. Noblesa je patrná z každého koutu tanečního sálu. Součástí tohoto nekuřáckého plesu je také lákavý raut plný nejrůznějších dobrot. Vloni jsem si pochutnávala na zeleninovém salátu s grilovaným kuřetem a jako zákusek jsem si dala horké maliny se šlehačkou.

Celý článek

 

Dokonalost sama

www.maminky21.cz

Firma, ve které pracuji už deset let, se zabývá účetnictvím fyzických i právnických osob. A protože se v oblasti daní a mezd neustále něco mění, není výjimkou, že jednou měsíčně jedu na seminář do našeho školícího centra. Líbí se mi školitelka, která je vždy ztělesněním noblesy a elegance. Nikdy jsem si nevšimla, že by měla oblečení „nedotažené" do detailů. Dokonce jsem se přistihla, že už v autobuse při cestě na školení jsem přemýšlela o tom, co bude mít dneska na sobě. Postupně se stala mým vzorem.

Celý článek

 

I učitel se zapotí

www.meredit.cz

Od malička jsem snil o tom, že budu panem učitelem a děti ve škole naučím číst, psát a počítat. Už když jsem chodil do školy já, byl ten můj pro mě velkým vzorem a vzhlížel jsem k němu. Proto i já bych rád byl pro děti ten, ke komu budou mít úctu.

Celý článek

 

Z maminky elegantní dámou

www.jedinecnysvatebniden.cz

Mateřská dovolená utekla jako mávnutím proutku. Kde jsou ty časy, kdy jsme si našeho milovaného chlapečka Huga dovezli domů z porodnice. Je pravda, že péče o novorozence, kojence, batole... je náročná, ale neměnila bych. Byla jsem maminkou na plný úvazek.

Celý článek

 

Dcera vzala na milost halenky a sukně

www.fajn-relax.cz

Když jsem se před 16 lety dozvěděla, že pod srdcem nosím holčičku, byla jsem štěstím bez sebe. Ne že bych klučíčka milovala méně, ale už jsem si představovala, jak si naší princeznu vyparádím, spletu ji copánky, zkrátka, že to bude parádivá holčička se vším všudy.

Celý článek

 

Elegánem za každé situace

www.vtipenda.cz

Je to půl roku, co v naší počítačové firmě snižovali stavy zaměstnanců a bohužel volba padla i na mě. Myslel jsem si, že se středoškolským vzděláním nebude problém najít práci novou, ale na úřadu práce mě rychle vyvedli z omylu. Na každé pracovní místo čeká i několik zájemců, a to i s vysokoškolským vzděláním.

Celý článek

 
Dámské prádlo
Pánské prádlo