Kategorie

foto: Ladislav Špaček

Náš příběh

Vítejte v našem e-shopu, který Vám nabídne možnost, jak vypadat dokonale a cítit se při tom naprosto komfortně.

Naše neviditelná trička vyráběná zásadně v České republice Vám pomohou tyto cíle splnit. Jsme si vědomi, že tento výrobek, zejména pro muže, je na trhu neznámou veličinou, a zákazníci si jej musí nejprve osahat a zvyknout si na něj. Naším cílem je zákazník spokojený, proto se můžete spolehnout na naprosto korektní přístup, cenu odpovídající kvalitě a vstřícnost při řešení jakýchkoliv Vašich dotazů či požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, vyjdeme Vám vstříc.

S neviditelnými tričky jsme se pustili do neznámých vod – v počátcích málokdo věřil, že s tak nenápadným výrobkem můžeme na trhu prorazit. Naše trička si totiž nikdo nevybírá podle jejich krásy či nápadnosti, naše trička si kupuje pouze ten, kdo ví, co chce. Proto upřednostňujeme, když se zákazníci před nákupem ptají nebo si koupí vzorek na vyzkoušení před jednorázovým velkým nákupem. Víme totiž, že se nám zákazníci po seznámení s tričkem vrátí. Naši důvěru v kvality triček nám potvrzují naši zákazníci dnes a denně. Stanete-li se našimi zákazníky i Vy, bude to pro nás velkou radostí.

Jak vznikla myšlenka vyrábět Covert Underwear?

hana vydrovaAutorka triček Hana Vydrová říká:

Přivedli mě na ni moji klienti a účastníci kurzů firmy Topstyle zaměřených na profesionální image a etiketu. Ptali se, co mají nosit pod košili.

"No přece tílka," odpověděla jsem.

"Ale ty nezakryjí ochlupení na prsou a ramínka tílka prosvítají. Také nezabrání propoceným skvrnám v podpaží."

"Tak noste trička," poradila jsem jim.

"Ale když si sundáme sako, jsou rukávy bílého trička vidět," řekli.

"Tak si kupte tričko tělové barvy. Bílé prádlo je vždycky pod bílým nebo pastelovým oblečením vidět," zněla má další rada.

"To se nikde nesežene," odpověděli smutně.

Nechtěla jsem tomu věřit, tak jsem trička hledala v obchodech kamenných i internetových, ale nikde jsem je neobjevila. Abych svým klientům pomohla tento problém vyřešit, nechala jsem je pro ně vyrobit.

Když jsem o tom mluvila se ženami, říkaly mi:

"To by bylo skvělé i pro nás! Běžné košilky většinou nezakryjí všechny části podprsenky a také prosvítají. A když mají ozdobné krajky, je to také vidět."

Můžete si proto objednat trika v pánském i dámském provedení.

Jaké je toto neviditelné tričko? Naprosto jednoduché:

  • má tělovou barvu, která zajistí jeho absolutní neviditelnost pod košilí
  • materiál i jeho technologické zpracování zaručují maximální komfort nositele trička – budete mít pocit, že na sobě žádné tričko nemáte
  • je z vysoce savého materiálu, který zabrání tvorbě mokrých skvrn na oblečení – konečně budete moci nosit bez obav i barevné košile, na kterých jsou jinak mokré skvrny ihned vidět
  • kvalita materiálu zaručuje neměnný vzhled i při každodenním praní – týdenní sada nošená 10 měsíců je od nových triček stále k nerozeznání
  • nežehlí se, což Vás potěší na cestách i doma
 
Dámské prádlo
Pánské prádlo