Kategorie

foto: Ladislav Špaček
Neviditelné pánské tričko Zobrazit v plné velikosti

Neviditelné pánské tričko

Pánské tričko pod košili je určeno těm, kteří si zvykli nosit pod košile namísto tílka právě tričko. Protože bílé tričko pod bílou či světlou košilí prosvítá zejména v místě rukávů, nahradili jsme bílou barvu barvou tělovou. Dokonalá „neviditelnost" trička je zaručena i zpracováním materiálu.

Tričko má naprosto ploché tenké okraje, které se nerýsují ani pod nejtenčím košilovým materiálem. Dokonale saje pot a chrání před tvorbou mokrých skvrn na košili.

Pokud Vaše objednávka přesáhne 2 000 Kč vč. DPH, poštovné a balné máte zdarma.

Více informací

668 CZK

Cena Klub: 601 CZK

Zboží je na skladě

Vyberte si správnou velikost!

Nejsnáze zvolíte velikost trička tak, že si jej objednáte o číslo menší, než je Vaše běžné oblečení. Máte-li tedy běžně velikost M (50), objednejte S (48), máte-li XL (54), nebojte se vzít si L (52) atd. Pro velmi štíhlé muže máme speciální velikost S Slim (46). Toto tričko je stejně dlouhé jako S (48), jen je v těle a rukávech o něco zúžené. Pokud se lépe vyznáte v číslování než v písmenkách, uvádíme pro Vaši orientaci srovnání těchto dvou označení:

PísmenoČíslo
S Slim 46
S 48
M 50
L 52
XL 54
XXL 56

Nebojte se, že Vás bude tričko škrtit. Musí být těsně na tělo, ale protože je materiál neuvěřitelně jemný a příjemný, nebude Vám to vůbec vadit, ba naopak budete mít pocit, že na sobě nemáte vůbec nic.

Dále pusťte z hlavy obavu, že Vám tričko nebude dostatečně dlouhé. Všechny velikosti jsou nadstandardně dlouhé oproti běžnému prádlu, takže i náš nejvyšší zákazník (202 cm) je spokojen!

Příklady spokojených zákazníků:

175 cm/70 kg vyhovuje velikost  Slim
180 cm/78 kg                   vyhovuje velikost S
192 cm/82 kg                   vyhovuje velikost M
180 cm/95 kg vyhovuje velikost M
182 cm/105 kg                   vyhovuje velikost L
185 cm/115 kg                   vyhovuje velikost XL
202 cm/110 kg vyhovuje velikost XL
190 cm/125 kg vyhovuje velikost XXL
185 cm/135 kg vyhovuje velikost XXL

Všichni muži přes 200 cm, kteří nejsou úplně štíhlí, si mohou dopřát tričko XXL, a bude jim dost dlouhé.

 

krabicka V případě, že chcete tričko použít jako užitečný dárek pro někoho blízkého, nabízíme Vám možnost obdržet tričko zabalené v elegantní krabičce. Tu si můžete objednat u každého trička (záložka Dárkové balení). Pokud chcete blízkému člověku udělat radost i nějakým vzkazem, přidáme Váš text do krabičky ve formě ručně psané dárkové kartičky.
Při objednávce více kusů triček uveďte, která chcete zaslat v dárkovém balení.